Gençlik Konseri

Gençlik Konseri

Alevi Kültür Dernekleri Bursa Şubesi Gençlik Kolları tarafından  bahara merhaba konseri düzenlendi.

Bursa Akademik Odaları Birliği Oditoryum salonunda Grup Abdal’ı dinleyicilerle buluşturan AKD Gençlik kolları yaptıkları güzel organizsasyonla seyircilerin hoşça vakit geçirmelerine vesile oldular..

AKD Gençlik Kolları Başkanı Gamze Karaca’nın açılış konuşmasıyla başladı.Karaca sözlerine şöyle devam etti;Göreve geldiğimizden  bu yana Derneğimizin dinamik yapısını güçlendirmek ve kitlelere ulaşmak adına etkinlikler yapmaya karar verdik Ben değil Biz diye yola çıktık görev alan tüm genç arkadaşlarımın adına hepinize teşekkür ediyorum. Her türlü desteği bizlere veren her zaman yanımızda olan bizlere güven sağlayan  sayın Dernek başkanımıza ve yönetim kuruluna huzurlarınızda teşekkür ediyorum dedi.

Daha sonra Dernek başkanı Hüseyin kalkan konuşmasında şunları söyledi; Gençler bizim yarınımız dır gençlerimizin başarıları bizlere gurur vermektedir.Yönetime geldiğimiz süre içerisinde derneğimiz bünyesinde komisyonlar oluşturarak birlikteliği sağlama yönünde çalışmalarımıza devam ediyoruz. eğitim çalışmaları ve sosyal etkinlikler yapmaya devam edeceğiz dedi.

Grup Abdal’ın sahneye gelişinde salonu dolduran izleyicilerin coşkulu alkışlarıyla karşılandı.Bir birinden güzel eserlerin seslendirildiği gecede  izleyiciler de zaman zaman eşlik ederek hoşça vakit geçirdiler..

Etiketler