Künye

İmtiyaz Sahibi

Alevi Kültür Dernekleri Bursa Şubesi

Genel Yayın Yönetmeni

İlhan Reçber

Hukuk Danışmanı

Turgut Özkan

Mali Müşavir

Endercan Genç

Yazılım

UYSALHABER

Sunucu

Hosting.com

Yönetim Adresi

Ataevler Mahallesi Ali Rıza Bey Caddesi NO:33 Nilüfer Bursa

Telefon:

0224 441 66 46

E-posta:

alevikulturdernekleribursa@gmail.com

YAYIN İLKELERİ

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. alevikulturdernekleribursa.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. alevikulturdernekleribursa.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

alevikulturdernekleribursa.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİFE konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, kurum ya kuruluşlar alevikulturdernekleribursa@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.

Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz  incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

alevikulturdernekleribursa.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.