Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

Alevi Kültür Dernekleri Bursa Şubesi

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

İlhan Reçber

EDİTÖRLER
Uysal – uysalradyo@gmail.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Uysal – uysalradyo@gmail.com

HUKUK DANIŞMANI

Av.Turgut Özkan

REKLAM REZERVASYON

İlhan Reçber
uysalradyo@gmail.com

YAZILIM

UysalHaber

DOMAIN SERVİSİ

Hosting.com

HOSTING SERVİSİ

Hosting.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
alevikulturdernekleribursa@gmail.com

ADRES
Ataevler Mahallesi Ali Rıza Bey Caddesi NO:33 Nilüfer Bursa

TELEFON

0224 441 66 46

YAYIN İLKELERİ

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Siteniz.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. alevikulturdernekleribursa.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. alevikulturdernekleribursa.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

alevikulturdernekleribursa.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİFE konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, kurum ya kuruluşlar alevikulturdernekleribursa@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.

Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz  incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.