DondiFest’e gelin , hep birlikte gülerek, eğlenerek bir köy kuralım!

DondiFest’e gelin , hep birlikte gülerek, eğlenerek bir köy kuralım!

Şehrin en eğlenceli  dondurma  ve çocuk&gençlik festivali  22-23 haziran’da Bursa Nilüfer Balat Ormanı’nda kapılarını açıyor. 2 gün sürecek festivalde cumartesi akşamı Anadolu Ateşi Sahne alacak..

Pazar günü ise önce Hacıvat-Karagöz gölge ve orta oyununu gösterimi yapılacaktır. Ardından  rock müzik grubu Eski Liman  konser verecek. Bursa ve Türkiye’nin öncü markalarının desteklediği Dondifest’te ? Sürpriz dondurma, içecek, yiyecek ikramları? Ödüllü yarışmalar ? Kahkahası bol oyunlar? Sanat atölye çalışmaları? Şaşırtıcı bilimsel deneyler
? Sportif faaliyetler
Ve birbirinden renkli, öğretici, eğlendirici etkinlikler yapılacaktır

12 YAŞA KADAR ÇOCUKLARA ÖZEL ÜCRETSİZ DONDİFEST BİLETİ

Cumartesi- Pazar saat 10:00-23:00’a kadar dans gösterileri, konserler, ödüllü yarışmalar ve etkinlikler ile dolu dolu programı olan  festivalimizin bilet fiyatları 30 TL’dir. Bilet 2 gün için geçerlidir.
Festival programındaki tüm etkinlikler, atölyeler, yarışmalar  ücretsizdir.Çocuklara 12 yaşa kadar ücretsiz Dondifest bileti verilecektir.

Dondurma Festivali Dondifest’in ücretsiz bilet ve gelirleriyle hayata geçirilecek. Her yıl gelirleriyle bir fırsat eşitliği projesinin hayat bulacağı  Dondifest’in bu yıl ki gelirleri “Çocuk Köyü” projesine aktarılacak. Çocuklara  güzel bir gelecek hazırlamak, onları çocukken mutlu etmekle başlar… Çocukların birey olabilmeleri için gereken ‘özgür alan’ ihtiyaçlarını, onlara Çocuk Köyü kurarak sağlamayı hedeflemek. Bu projenin can suyu ve ilk adımı olan DondiFest’te sahne alacak Anadolu Ateşi’nin efsane dansları, konser verecek Eski Liman’ın şarkıları, düzenlenecek etkinlikler ve ikramlar; çocuklarımıza umut olacak…

Etiketler